IT Sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olan Ünipa A.Ş 'nin teknik hizmetlerdeki temel prensibi çıkan sorunları gidermekten ziyade sorun çıkmasını engelleyecek önlemler alarak kurumunuzu iş ve zaman kaybından kurtarmaktır. Bu doğrultuda, kurumumuz aşağıdaki bilgi teknolojileri teknik servis hizmetlerini sunmaktadır.

Kurumumuzun Sunmuş Olduğu BT Çözümleri

Sistem yönetimi ve izleme kullanıcıda bulunan donanım ve yazılımların işyerindeki kaynakları daha verimli kullanmayı sağlamakta, daha az işgücüne duyularak maliyetleri azaltmakta ve sistem kesintileri gibi problemlere anında ve hızlı müdahale edilmesini sağlayarak da uzun vadede birçok avantaj sunmaktadır.

Şirketimiz uzman kadrosuyla bu konuda sisteminizin analizini yaparak ihtiyaçlarınız doğrultusunda firmanız için güvenlik önlemlerini alarak bu tür zararları önlemektedir.

İnternet sayesinde bir çok işimiz kolaylaşmakta olduğu gibi internet yoluyla bulaşan virüs yazılımlar sayesinde sistemlerimiz ciddi zararlar görmektedir. Bu gibi zararlardan korunmak için mutlaka sistemlerinizde merkez tabanlı bir Antivirüs yazılımına sahip olmanız gerektiğinden şirketimiz çözüm ortakları ile bu alanda hizmet vermektedir.

Kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda gerek bina içerisinde sıfırdan kablolu bir network hattı kurulumu gerekse kablo çekmenin mümkün olmadığı noktalar arası kablosuz (merkez - şube) bağlantı ile network kurumlarınızı profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Duyurular

Bize Ulaşın

  • Adres : Ege Üniversitesi Uluslararası Bilgisayar Enstitüsü Kat 1 No: 104 Bornova / İZMİR

  • Telefon : (232) 388 91 99

  • Fax : (232) 388 06 84

  • e-Posta : info@unipa.com.tr

Bizi Takip Edin