Misyonumuz

Bilgi yönetim sistemleri alanında kurumların ihtiyaçlarına cevap veren, gelişen teknolojiye uyum sağlayarak kaliteli hizmet sunan, çalışanların verimliliğini en üst seviyede tutan, yeniliğe açık ve çözüm odaklı bir bilişim şirketi olmaktır.


Vizyonumuz

Dünya standartlarında yazılım çözümleri sunan, AR-GE altyapısı gelişmiş, yenilikçi, kaliteli, rekabet gücü yüksek, müşteri ve çözüm odaklı çalışma prensibine sahip Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden biri olmaktır.


Değerlerimiz

Sonuç Odaklılık
Proje hedeflerine uygun çözümler üretir, hızlı kararlar alır, sorunların üstesinden gelir ve planlanan işlerin tamamlanmasına odaklanarak sonuca ulaşırız.

Müşteri Odaklılık
Şirketin prensipleri ile stratejileri çerçevesinde, kurumların talep ve beklentilerini analiz ederek kurum ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunarız.

Güvenilirlik
Kurumsal ilişkilerimizi şeffaflık, karşılıklı güven ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde sürdürürüz.

Kalite
Kurumların ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayan, hizmet deneyiminin ötesinde ve yüksek standartlarda çözümler ile kaliteli hizmet sunan anlayışına sahibiz.

Yaratıcılık ve Yenilik
Bilgi ve deneyim ile katma değeri yüksek ürün ve çözümler üretir, kanun ve mevzuatlardaki gelişim ve değişimleri yakından takip ederiz.

Duyurular

Bize Ulaşın

  • Adres : Ege Üniversitesi Uluslararası Bilgisayar Enstitüsü Kat 1 No: 104 Bornova / İZMİR

  • Telefon : (232) 388 91 99

  • Fax : (232) 388 06 84

  • e-Posta : info@unipa.com.tr

Bizi Takip Edin