Ege Üniversitesi G.V. şirketlerinden, Türkiye’nin köklü ve öncü bilgi teknolojileri şirketi UNİ-PA A.Ş. çeyrek asrı aşkın süredir yazılım hizmetlerini üniversite, belediye, kamu kurumlarına ve özel sektöre sunmaktadır. Yenilikçi ürün ve yazılım çözümleri ile şirketlere ve kurumlara rekabet avantajı ve verimlilik kazandıran UNİ-PA; vizyonu, iş yapış şekli, paydaşlarına verdiği önemle sektöründe öncülüğünü sürdürmektedir.

Kurumların dijital dönüşümünde öncü rolünü oynayan UNİ-PA, Öğrenci Bilgi Sistemleri, Belediye Bilgi Sistemleri, Sistem Güvenliği, Kurumsal yazılım çözümleri, Kurumsal Mobil Sistemleri, İş Zekası, Karar Destek Sistemleri ve Yapay zeka teknolojilerini içerisinde barındıran pek çok yazılım çözümleri sunmaktadır.

UNİ-PA, kamu ve vakıf üniversiteleri, belediyeler, kamu kurumlarına ve özel sektörde yer alan müşterilerine sektörlerin iş ihtiyaçlarına yönelik sunduğu proaktif ürün ve yazılım çözümleri ile müşterilerinin süreçlerini dijitalleştirmektedir. UNİ-PA inovatif çözümleri ve yeni teknolojileri ile sektörlerini geleceğe taşımaktadır. Müşterilerinin dijital dönüşüm yolculuğundaki ihtiyaçlarını doğru iş ortakları ile birleştirerek etkin bir ekosistem oluşturmaktadır.

Ar-Ge yazılım projelerini yürütmek için ulusal teknoloji merkezleri ile sürdürülebilir ilişkiler kurmaktadır. Türkiye’de sektörün öncüsü olarak yer alan UNİ-PA; Teknokent şubesi ve merkez ofisleri ile yarının ihtiyaçlarına bugünden çözüm üreten mühendis ve yazılımcı kadrosuyla hem sektörün hem ülkemizin kalkınmasına hizmet ederek, rekabet avantajı sağlayan projeler yürütmektedir.

Müşterileri için değer yaratan, geleceğe ışık tutan stratejik yazılım çözümleri üreten, pazar odaklı ve teknolojiye yön veren Ar-Ge ve yenilikçi yönü ile UNİ-PA, yeni dönüşümlere hazır olacaktır.

Duyurular

Bize Ulaşın

  • Adres : Ege Üniversitesi Uluslararası Bilgisayar Enstitüsü Kat 1 No: 104 Bornova / İZMİR

  • Telefon : (232) 388 91 99

  • Fax : (232) 388 06 84

  • e-Posta : info@unipa.com.tr

Bizi Takip Edin