Ünipa A.Ş. temellerinin atıldığı 1993 tarihinden bu yana bilgi sistemleri alanında birçok faaliyette bulundu. Zaman içerisinde hastane bilgi sistemlerinden belediye bilgi sistemlerine ve üniversite bilgi sistemlerine büyüme fırsatı sunan sektörlerde kendimizi geliştirme imkanı bulduk.

Alanında uzman mühendis ve yazılımcı kadrosuyla yola çıktığımız bilişim sektöründe hedefimiz, ulusal anlamda üniversite ve belediye bilgi sistemlerinde sektörün öncüsü olarak hizmet vermek ve yurtdışı pazarına da açılarak ihracat üzerine ülkemizin yazılım ayağında ithal ikame katkısı sağlamak ve ülke ekonomisine sağladığı katkıyı gelecekte de büyüterek sürdürmektir.

Kurum kültürümüz ve çalışma anlayışımız; ülkemizin özel ve kamu kuruluşlarında bilgi teknolojileri alanında kaliteli ve güvenilir hizmet ile geleceğe taşıdığımız en büyük değerimizdir. Çeyrek asrı aşkın süredir, paydaşlarımızla birlikte ödün vermeden sürdürmeye çalıştığımız temel ilke ve değerlerimiz, kurumsallaşma sürecimiz, her geçen gün evrimleşen bakış açımız ile geçmişte olduğu gibi gelecekte de devam edecektir.

Endüstri 4.0 ile birlikte geleneksel üretim ve hizmet sistemleri, günümüzde dijital bir dönüşüm yaşayarak yeni bir yapıya geçmektedir. Dijitalleşen dünya ile birlikte bilgi ve iletişim teknolojilerinde yaşanan gelişmeler ışığında ve yaygın olarak yapay zeka teknolojilerinin kullanılmaya başlandığı ekosistemde, Ünipa A.Ş. hızla büyüyen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek paydaşlarına profesyonel çözümler sunmaya devam etmektedir.

Ünipa A.Ş. olarak sizlere katma değerli yazılım çözümlerimizle destek olmaktan, yeni teknolojilerin ışığında size kaliteli hizmet sunmaktan ötürü gurur duymaktayız. Kurulduğu günden beri olduğu gibi bundan sonra da sahip olduğumuz güvenilirlik, yenilikçilik, müşterilerimizle birliktelik değerlerimiz çerçevesinde bilişim alanındaki gelişmişliğin ülkenin dört bir yanına ulaştırılması için edindiğimiz deneyimleri aktarmaya devam edeceğiz.

Ünipa A.Ş.’yi yıllardır hep daha iyiye ve ileriye taşıyan profesyonel ve tecrübeli çalışanlarımıza, siz değerli müşterilerimize teşekkür etmeyi borç biliyorum.

Saygılarımla..
Prof.Dr. Mehmet ERSAN
Yönetim Kurulu Başkanı

Duyurular

Bize Ulaşın

  • Adres : Ege Üniversitesi Uluslararası Bilgisayar Enstitüsü Kat 1 No: 104 Bornova / İZMİR

  • Telefon : (232) 388 91 99

  • Fax : (232) 388 06 84

  • e-Posta : info@unipa.com.tr

Bizi Takip Edin